Ramówka

Sobota - 01.11

13:40

Premier League : Newcastle - Liverpool

16:00

Premier League : Spotkanie (C+S)

18:00

Liga BBVA : Real Madryt - Granada

19:55

Liga BBVA : FC Barcelona - Celta Vigo

23:55

NBA : Orleans Pelicans - Dallas Mevericks

14:55

Serie A : SSC Napoli - AS Roma

20:40

Serie A : AC Parma - Juvetnus

15:15

Bundesliga : Hamburger SV - Bayer Leverkusen

18:00

Bundesliga : Bayern Monachium - Borussia Dortmund

13:55

Russian League : CSKA Moskwa - Zenit St. Petersburg

19:00

FORMULA 1 : Grand Prix USA

10:55

TENIS : ATP w Paryzu

16:55

Ligue 1 : FC Lorient - Paris Saint Germian

17:55

Serie A : FC Empoli - Juventus

16:00

Premier League : Arsenal - Burnley/ Chelsea - QPR

16:00

Premier League : Everton - Swansea

18:00

Premier League : Atletico Madryt - Cordoba

Niedziela - 02.11

11:50

Primiera Division : Athletic Bilbao - Sevilla FC

14:25

Barclays Premiership : Manchester City - Manchester United

17:30

T-Mobile Ekstraklasa : Legia Warszawa - Ruch Chorzow

20:00

Liga+Extra

20:55

NBA : Los Angeles - Sacramento Kings

12:40

T-Mobile Ekstraklasa : Gornik Zabrze - Pogon Szczecin

15:10

T-Mobile Ekstraklasa : Slask - Lech Poznan

14:50

Serie A : Sampdoria Genua - ACF Fiorentina

15:15

Bundesliga : Borussia M'gladbach - TSG Hoffenheim

17:30

Bundesliga : FC Koln - SC Freiburg

11:00

CAFE FUTBOL

15:00

TENIS : ATP w Paryzu

19:00

FORMULA 1 : Grand Prix USA

11:25

Russian League : Lokomotiw - Dynamo

15:10

T-Mobile Ekstraklasa : Cracovia - Zawisza

17:50

Liga Mistrzyn : MKS Selgros Lublin - Metz Handball

20:55

Ligue 1 : Olympique Marsylia - RC Lens

12:25

I Liga : Chojniczanka Chojnice - Wisla Plock

17:00

Barclays Premiership : Aston Villa - Tottenham

15:00

Serie A : Torino - Atalanta

20:00

Serie A : Milan - Palermo

Poniedzialek - 03.11

20:10

T-Mobile Ekstraklasa : Jagiellonia _ PGE GKS Belchatow

17:50

T-Mobile Ekstraklasa : Podbeskidzie - Piast Gliwice

20:15

Bundesliga : RedBull Lips - FC Kaisesrautern

21:00

Premier League : Crystal Palace - Sunderland

20:00

Serie A : Lazio - Caglari

20:00

Serie A : Lazio - Caglari

Wtorek - 04.11

17:55

Liga Mistrzow : Zenit - Bayer Leverkusen

20:45

Liga Mistrzow : Real Madryt - Liverpool

20:45

Liga Mistrzow : Borussia - Galatasaray

20:45

Liga Mistrzow : Arsenal - Anderlecht

15:45

Mlodziezowa Liga Mistrzow : Real - Liverpool

18:00

Liga Mistrzow : Asseco Resovia - Budvanska Rivijera

20:30

Puchar CEV : ZAKSA Kedzierzyn - Tiikeirt

20:45

Liga Mistrzow : Juventus - Olympiakos

20:45

Liga Mistrzow : Simulcast (MultiRealacja)

20:45

Liga Mistrzow : Malmo - Atletico Madryt

20:45

Liga Mistrzow : Benfica - Monaco

Sroda - 05.11

20:45

Liga Mistrzow : Bayern - Roma

20:45

Liga Mistrzow : Ajax - Barcelona

20:45

Liga Mistrzow : Maribor - Chelsea

14:30

Liga Indyjska : Mumbai City - Delhi Dynamos

18:00

Liga Mistrzow : Czeskie Budziejowice - PGE Skra

20:00

Liga Mistrzow : CAI Terul - Jastrzebski Wegiel

20:45

Liga Mistrzow : Manchester City - CSKA Moskwa

18:00

Eurocup : Pinar SK Izmir - Stelmet Zielona Gora

18:00

PGNiG Superliga : Wisla Plock - Gornik Zabrze

20:45

Liga Mistrzow : Ath. Bilbao - FC Porto

20:45

Liga Mistrzow : APOEL - Paris Saint Germain

20:45

Liga Mistrzow : Simulcast (MultiRealacja)