Ramówka

Wtorek - 16.12

17:30

2.Bunesliga : Eitracht Frakfurt - Fortuna Dusseldorf

20:15

Klubowe MŚ : Połfinał

18:00

Mistrzostwa Europy 2014: Mecz 2 fazy grupowej

20:00

Mistrzostwa Europy 2014: Mecz 2 fazy grupowej

22:00

Copa del Rey : Vallecano - Valencia

20:15

Bundesliga : Bayern - Freiburg

20:15

Bundesliga : Mainz - Koln

22:00

Copa del Rey : Barcelona - Huesca

Sroda - 17.12

17:30

Klubowe MŚ : O 5 miejsce

20:15

Klubowe MŚ : Połfinał

18:00

Liga Mistrzow : PGE Skra Belchatow - Hypo Tirol

20:30

Liga Mistrzow : Posojilnia - Zenit Kazan

15:55

Mistrzostwa Europy 2014: Mecz 2 fazy grupowej

18:00

Mistrzostwa Europy 2014: Mecz 2 fazy grupowej

20:00

Mistrzostwa Europy 2014: Mecz 2 fazy grupowej

22:00

Copa del Rey : SD Eiber - Getafe

20:15

Bundesliga : Borussia - Volfsburg

20:45

Capital One Cup : Bornemounth - Liverpool

20:45

Capital One Cup : Tottenham - Newcaslte

Czwartek - 18.12

18:55

Turkish Airlens Europliga : Turow Zgorzelec - EA Emporio Milano

14:00

Liga Mistrzow : Sibir Novosybirsk - Jastrzebski Wegiel

19:30

Liga Mistrzow : Berlin Recykling Volleys - Asseco Reosvia

18:55

Serie A : Caglari Calcio - Juventus

19:55

Puchar Hiszapnii : Atletico - L'Hospitalet

21:55

Puchar Hiszapnii : Malaga - Deportivo La Courona

18:55

Serie A : Napoli - Parma

20:45

KNVB Beker : Ajax - Vittese

Piatek - 19.12

13:30

Skoki Narciarskie : PS w Engelbergu

20:30

Bundesliga : Mainz - Bayern Monachium

17:55

Pilka Reczna (ME) : Mecze Polfinalu

20:15

Pilka Reczna (ME) : Mecze Polfinalu

20:45

Liga BBVA : Celta Vigo - Almeria

18:30

SuperLiga : Erciyesspor - Fenerbahce

Sobota - 20.12

13:40

Barclays Premiership : Manchester City - Crystal Palace

15:55

Barclays Premiership : Aston Villa - Manchester United

18:55

NBA : New York Knicks - Phonenix Suns

15:55

Premiera Division : FC Barcelona- Cordoba

15:55

Barclays Premiership : Southampton - Everton

20:40

Serie A : AS Roma - AC Milan

14:15

Skoki Narciarskie : PS w Engelbergu

21:00

WALKI: King of Kings

15:30

Bundesliga : Werder - Borussia Dortmund

18:30

Bundesliga : Wolfsburg - FC Koln

20:30

Klubowe MŚ : FINAŁ

20:30

OrlenLiga: Tauron Dąborowa - Nafta Pila

16:55

Ligue 1 : PSG - Montpellier

15:55

Barclays Premiership : Tottenham - Burnley

15:55

Championship : Blackbourn - Bournemounth