Ramówka

Sroda - 26.11

17:45

Liga Mistrzow : Zenit St. Petersburg - Benfika Lizbona

20:45

Liga Mistrzow : Arsenal Londyn - Borussia Dortmund

01:00

NBA : Washington Wizzards - Cleveland

20:45

Liga Mistrzow : FC Basel - Real Madryt

20:45

Liga Mistrzow : Multiliga

15:50

Young Champions League : Manchester City - Bayern Monachium

16:50

Eurocup : Chimiki Moskwa - Union Olimpja Lublana

18:50

Eurocup : Besiktas Stambul - Zenit St. Petersburg

17:30

OrlenLiga : Agel Prostejov - Chemik Police

20:30

PlusLiga : Jastrzebski Wegiel - Lotos Trefl Sopot

20:45

Liga Mistrzow : Ludogorec - Liverpool FC

20:45

Liga Mistrzow : Anderlecht - Galatasaray

20:45

Liga Mistrzow : Atl. Madryt - Olympiakos

20:45

Liga Mistrzow : Leverkusen - Monaco

20:45

Liga Mistrzow : Malmo - Juvetnus Turyn

Czwartek- 27.11

13:30

GOLF : Zawody European Tour

18:55

Liga Europy : Legia - Lokeren

19:10

Euroliga : Fenerbahe - PGE Turw

18:55

Liga Europy : Feyenoord - Sevilla

20:55

Liga Europy : Torino -Brugia

16:45

Puchar Świata : Zawody w Kusamo

18:55

Liga Europy : VFL Wolfsburg - Everton FC

20:55

Liga Europy : Villareal - Borussia M'gladbach

18:55

Liga Europy : Krasnodar - Lille

20:55

Liga Europy : Tottenham - Partizan

18:55

Liga Europy : Trabzonspor - Metalist Charkow

20:55

Liga Europy : Inter - Dnipro

Piatek- 28.11

13:30

GOLF : Zawody European Tour

17:40

T-Mobile Ekstraklasa: Grnik Łęczna - Ruch Chorzw

20:25

T-Mobile Ekstraklasa: Wisła Krakw - Piast Gliwice

19:00

NBA : Boston Celtics - Chicago Bulls

16:45

Puchar Świata : Zawody w Kusamo

20:30

Bundesliga : SC Freiburg - VfB Stuttgart

18:00

PlusLiga : Transfer Bydgoszcz- Czarni Radom

20:25

Ligue 1 : Olympique Lyon - Nantes

13:30

TENIS : Zawody Premier Tennis

18:30

HOKEJ : PLP : GKS Jastrzebie - Ciarko PBK

21:00

BOKS : WBF w Olsztynie

20:45

Liga BBVA : Real Sociedad - Elche

Sobota- 29.11

13:40

Barclays Premiership : WBA - Arsenal Londyn

15:55

Barclays Premiership : Manchester United - Hull City

17:55

T-Mobile Ekstraklasa : Korona Kielce - PGE GKS Belchatowk

19:55

Liga BBVA : Malaga - Real Madryt

22:15

Liga+

23:45

Boks : Waga Cieżka : Derk Chirosa - Tyson Fury

01:00

NBA : Washington Wizards - New Orleans Pelicans

11:30

GOLF : Zawody European Tour

15:10

T-Mobile Ekstraklasa : Podbeskidzie - Lechia Gdańsk

15:55

Barclays Premiership : Manchester United - Hull City

18:25

Barclays Premiership : Sunderland - Chelsea

15:25

Liga Mistrzow : Besiktas - Orlen Wisla Plock

16:45

Puchar Świata : Zawody w Kusamo

15:30

Bundesliga : Hertha Berlin - Bayern Monachium

18:30

Bundesliga : TSG Hoffenheim - Hannover 96

13:30

I liga : Olimpia Grudziadz -Termalica Bruk-Bet

15:30

Ekstraklasa : Jagiellonia - Zawisza Bydgoszcz

18:55

Liga Mistrzow : HC Vardar - RK Celje Lasko

20:20

BOKS : Polska - Niemcy

15:30

Bundesliga : Leverkusen - Koln

15:55

Barclays Premiership : Liverpool - Stoke City

15:55

Liga BBVA : Getafe - Ath. Bilbao