Ramówka


Niedziela - 29.02

12:55

Premier League : Liverpool - Manchester City

15:25

Ekstrakalsa : Korona Kielce - Jagiellonia

17:55

Ekstrakalsa : Legia Warszawa - Podbeskidzie

21:30

NBA : Houston Rockets - Cleveland Cavaliers

11:55

Liga BBVA : Valencia - Sociedad

15:05

Premeir League : Arsenal - Everton

18:55

Liga BBVA : Sevilla - Atletico

20:55

Liga BBVA : Real Madryt - Villareal

11:00

GOLF : European Tour

15:55

Puchar Sześciu Narodów: Irlandia - Anglia

20:45

Serie A : AC Torino - Napoli FC

09:30

NARCIARSTWO ALPEJSKIE : PS w Bansku i Ga-Pa

14:30

BIEGI NARCIARSKIE : MS w Falun

16:00

SNOOKER : World Masters

13:00

SNOOKER : World Masters

15:30

Bundesliga : Borussia M'Gladbach - SC Paderborn

17:30

Bundesliga : Vlf Wolfsburg - Werder Brema

11:00

CAFE FUTBOL

14:30

PlusLiga : Play-Off

17:30

PGNiG Superliga : Ruch Chorzow - EKS Start Elbląg

18:55

Liga Mistrzyń : Budonocost - Dynamo Wołgograd

20:55

Ligue 1 : AS Monaco - Paris Saint Germain

17:55

Serie A : Inter Mediolan - Fiorentina

15:00

Serie A : Genoa - AC Parma

16:45

Eredivise : PSV - Ajax Amsterdam

Poniedzialek - 02.03

20:40

Serie A : AS Roma - Juvetus Turyn

02:30

NBA : Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans

20:15

2.Bundesliga : Inglstadt 04 - TSV 1860 Monachium

18:00

Orlen Liga : Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec

17:40

Ekstraklasa : Pogon Szczecin - Gornik Leczna

17:40

FUTSAL Ekstraklasa : Jasna Gliwice - Chrobry Glogow

Wtorek - 03.03

20:45

Premier League : Southampton - Crystal Palace

18:00

Puchar Polski : Znicz Pruszkoow - Lech Poznan

20:00

Liga Mistrzyn : Mecz w Ramach Rozgrywek

18:00

Puchar Niemiec : Bayer Leverkusen - FC Kaiserslatern

20:50

Puchar Niemiec : Dinamo Drezno - Borussia Dortmund

20:50

Puchar Niemiec : FC Koln - SC Freiburg

Środa - 04.03

20:40

Premier League : West Ham - Chelsea

20:40

Premier League : Manchester City - Leicester City

15:00

Puchar Algavre : Japonia - Dania

17:00

Puchar Algavre : Niemcy - Szwecja

14:00

Puchar Polski : Błękitni Stargrad Szczeciński - Cracovia

17:00

Puchar Polski : Piast Gliwice - Podbeskidzie

20:00

Liga Mistrzow : SIR SAFETY - PGE SKRA

14:00

Liga Mistrzow: Lokomotiw Nowosybirsk - Asseco Resovia Rzeszow

18:00

Puchar CEV : ZAKSA - CAI TERUEL

19:00

DFB Pokal : RB Lipsk - VfL Wolfsburg

20:00

Copa del Rey : Villarreal - FC Barcelona

19:00

DFB Pokal : Bayern - Borussia M'gladbach

20:45

BPL : QPR - Arsenal Londyn

20:40

BPL : Liverpool - Burnley

20:40

BPL : Tottenham - Swansea

Czwartek- 05.03

20:40

Euroliga : Panaitiankos - FC Barcelona

17:00

Biathlon : Mistrzostwa Świata w Kontiolahti

20:00

Puchar Polski : Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

18:25

HOKEJ : PLP - Play-Off

20:45

Puchar Włoch : Juventus - ACF Fiorentina

Reklama