Czwartek- 30.07

09:15

SKOKI DO WODY : Trampolina tradycyjna

20:00

LEKKOATLETYKA : Diamentowa Liga

20:05

Liga Europy : Legia Warszawa - FK Kukesi

21:05

Liga Europy : Wolfburger - Dortmund

21:05

Liga Europy : Athletic Bilbao - FC Baku

Piatek - 31.07

20:25

Ekstraklasa : Lechia Gdansk - Pogon Szczecin

19:55

SKOKI NARCIARSKIE : Letniei Grand Prix w Wiśle

08:35

SNOOKER : Zawody na Łotwie

16:55

JEZDZIECTWO : Zawody w Wielkiej Brytanii

17:55

Ekstraklasa : Piast Gliwice - Gornik Zabrze

23:00

Mecz Towarzyski : Real Betis - SV Darmstandt

Sobota- 01.08

17:45

Ekstraklasa : Podbeskidzie - Cracovia

20:25

Ekstraklasa : Wisła Krakow - Lech Poznań

15:30

KOLARSTWO SZOSOWE : Klasyczna Jazda w San Sebatiian

19:55

SKOKI NARCIARSKIE : Letniei Grand Prix w Wiśle

14:00

SNOOKER : Zawody na Łotwie

20:20

Superpuchar Niemiec : Bayern Monachium - VfL Wolfsburg

15:00

TENIS : ATP w Hamburgu

18:00

I Liga Polska : Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz

20:00

Gala Boksu : Campbell - Coyle

12:00

Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze

09:00

TENIS : WTA Tour w Baku

12:50

Koszykowka : Polska - Czechy

15:00

Koln Cup : FC Koln - Stoke City

18:00

World League : Polska - Portoryko

13:00

TENIS : WTA Challenger w Poznaniu

17:00

Speedway Battle : Polska - Gwiazdy Wybrzeża

17:15

Mecz Towarzyski : Stuttgart - Manchester City

17:45

Mecz Towarzyski : FC Porto - Valencia

Niedziela - 02.08

15:15

Ekstraklasa : Jagiellonia - KGHM Zaglebie

17:45

Ekstraklasa : Gornik Łeczna - Legia Warszawa

15:10

Ekstraklasa : Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet

23:00

MLS : San Jose Earthquakes - Portland Timbers

01:00

MLS : Chicago Fire - Dallas FC

12:00

SNOOKER : European Tour w Ryde

19:30

SNOOKER : European Tour w Ryde

18:00

I Liga Polska : Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

18:30

ZUZEL : Mistrzostwa Ekstraligi

09:00

TENIS ZIEMNY : WTA w Baku

15:00

Koln Cup : FC Koln - Valencia

13:00

TENIS ZIEMNY : ATP w Hamburgu

13:45

KOLARSTWO : Tour de Polongue

21:00

Mecz Towarzyski : Fiorentina - Barcelona

21:00

Mecz Towarzyski : Sevilla - Bringhton

16:00

Mecz Towarzyski : Everton - Villarreal

Poniedzialek - 03.08

09:15

SKOKI DO WODY : Trampolina tradycyjna

17:45

Ekstraklasa : Korona Kielce - Ruch Chorzow

20:15

2.Bundesliga : Spotkanie w ramach rozgrywek

21:00

MAGAZYN I LIGI

13:45

KOLARSTWO : Tour de Polongue

Reklama