Niedziela - 18.10

04:00

BOKS: Walka o mistrzowskie pasy WBA Super World

11:50

Liga BBVA : Atletico Madryt - Espanyol

15:25

Ekstraklasa : Lech Poznan - Korona Kielce

17:25

Ekstraklasa : Gornik Zabrze - Wisla Krakow

20:00

Magazyn : Liga+Extra

12:25

Serie A : ACF Fiorentina - Lazio Rzym

15:55

Liga Mistrzow : Orlen Wisla Plock - Alingsas HK

20:40

Serie A : Inter Mediolan - SCC Napoli

14:25

Premier League : QPR - Liverpool FC

15:15

Bundesliga : Hamburger - Hoffenheim

17:30

Bundesliga : Paderborn - Eintracht Franfurt

11:00

Magazyn : Cafe Futbol

14:45

PlusLiga : PGE Skra Belchatow - ZAKSA Kedzierzyn

19:45

TauronBasket : Slask Wroclaw - Stelmet Zielona Gora

15:55

Liga Mistrzow : KIF Kolding - FC Barcelona

20:40

Ligue 1 : Olympique Lyon - Motnepellier HSC

12:25

I Liga : KGHM Zaglebie - GKS Tychy

15:00

TENIS : ATP w Sztokholmie

17:00

Liga BBVA : La Couruna - Valencia

17:00

Premier League : Stoke City - Swansea

15:00

Serie A : Verona - AC Milan

Poniedzialek - 19.10

20:55

Premier League : West Brom - Manchester Untied

17:50

Ekstraklasa : Zawisza Bydgoszcz - PGE GKS Belchatow

20:15

2.Bundesliga : Fortuna Dusseldorf - ST. Pauli

17:55

OrlenLiga : Atom Trefl - KSP Chemik Police

19:00

FUTSAL : Pogon Szczecin - Gatta Zdunska Wola

15:00

TENIS : ATP w Sztokholmie

20:45

Serie A : Geona - Empoli

20:45

Liga BBVA : Soceidad - Getafe

Wtorek- 22.10

18:00

Liga Mistrzow : CSKA Moskwa - Manchester City

20:45

Liga Mistrzow : AS Roma - Bayern Monachium

20:45

Liga Mistrzow : FC Barcelona - Ajax Amsterdam

20:45

Liga Mistrzow : FC Poto - Bilbao

16:00

Mlodziezowa LM : Ajax - Barcelona

18:45

EuroCup : CEZ Nymburg - EWE Baskets

20:45

Liga Mistrzow : Chelsea - Maribor

13:30

TENIS : WTA w Singapurze

20:45

Liga Mistrzow : APOEL - Paris SG

20:45

Liga Mistrzow : BATE - Szachtar

20:45

Liga Mistrzow : Schale - Sporting

Sroda- 23.10

18:00

Liga Europy : FC Metalist - Legia Warszawa

20:45

Liga Mistrzow : Liverpool - Real Madryt

20:45

Liga Mistrzow : Galatasaray - Borussia Drotmund

20:45

Liga Mistrzow : FC Poto - Bilbao

16:00

Mlodziezowa LM : Ajax - Barcelona

17:45

EuroCup : PAOK Saloniki - Stelmet ZIelona Gora

17:45

PlusLiga: Transfer Bydgoszcz - Lotos Gdansk

20:30

PlusLiga: ZAKSA Kedzierzyn - Asseco Resovia Rzeszow

20:45

Liga Mistrzow : Anderlecht - Arsenal

13:30

TENIS : WTA w Singapurze

20:45

Liga Mistrzow : Bayer Leverkusen - Zenit

20:45

Liga Mistrzow : Ludogorets - Basel

20:45

Liga Mistrzow : Monaco - Benfica

20:45

Liga Mistrzow : Atl.Madryt - Olympiakos

Reklama